Bransoletki męskie

Zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt wzorów męskich bransoletek i regularnie wprowadzamy nowe, które mamy nadzieję przypadną wam do gustu. Staraliśmy się zróżnicować kolorystykę, materiały oraz wzory tak aby każdy z Was mógł znaleźć swój model odzwierciedlający charakter i temperament. Bransoletki męskie przygotowaliśmy w dwóch rozmiarach - dla mężczyzn z drobniejszym kośćcem (do 17cm) oraz masywniejszym (17,5cm do 19cm) - co pozwoli lepiej dopasować do nadgarstka. Wiemy, że dopasowanie bransoletki jest bardzo ważne i większość bransoletek sprzedawanych w jednym rozmiarze nie jest w stanie go zapewnić.

Męskie bransoletki w naszej kolekcji:

Bransoletki męskie

Bransoletki są rodzajem biżuterii, który jest uniwersalny i bardzo często jest noszony przez mężczyzn. Mogłoby się wydawać, że bransoletki męskie będą noszone głównie jako dodatek do nietypowych – alternatywnych stylizacji. Nic bardziej mylnego. Co raz częściej można zauważyć męskie bransoletki w połączeniu z marynarkami oraz garniturami. Pojawiają się także w towarzystwie drogich zegarków.

Dlatego aby sprostać takim zadaniom bransoletki męski wykonujemy z wysokiej jakości materiałów takich jak kamienie naturalne półszlachetne i szlachetne oraz metal i skóra naturalna.

Bransoletka męska zazwyczaj jest stonowana, a czasem matowa. Dzięki temu nie rzuca się przesadnie w oczy i stanowi stonowany dodatek, który zdobi męski nadgarstek i dopełnia stylizację.

Bransoletki męskie można nosić praktycznie do każdego rodzaju ubioru. Zarówno do koszul casualowych czy flanelowych jak i do swetrów i koszulek. Wspaniale prezentują się także jako dodatek w stylizacjach oficjalnych – z garniturami i marynarkami – podkreślając męski twardy charakter.

Biżuteria męska

Bransoletki męskie muszą podkreślać charakter ich właściciela tak jak każdy rodzaj noszonej biżuterii. Wykonane przez nas bransoletki posiadają własny charakter. Posiadamy w naszej kolekcji bransoletki delikatne, które są praktycznie niewidoczne i świetnie sprawdzają się jako dodatek do drogiego męskiego zegarka jak również posiadamy modele, które są wyraziste i dominują na męskim nadgarstku.

Jak to z biżuterią bywa liczą się detale, które sprawiają, że bransoletka posiada to „coś” co przykuwa wzrok lub sprawia, że pasuje ona do określonego mężczyzny.

Męskie bransoletki

Podczas oficjalnych spotkań lub podczas imprez, na których obowiązuje narzucony styl ubioru dla mężczyzn jednym z niewielu sposobów na podkreślenie swojej osobowości i charakteru jest właśnie bransoletka. To właśnie męskie bransoletki pozwalają na wyrażenie swojej fantazji.

Bardzo często na oficjalnych galach zauważysz znanych artystów, sportowców czy ludzi sukcesu, którzy w swoich stylizacjach wykorzystują męskie bransoletki dla podkreślenia swojego charakteru.

Bransoletki męskie nie muszą być wykonane z najdroższych metali czy najdroższych kamieni. Nie rodzaj materiału ale ich wygląd i dopasowanie do charakteru i stylizacji decyduje o tym czy pasują czy też nie.

Bransoletki męskie skórzane

Często w zestawach bransoletek męskich wykorzystujemy elementy skórzane. Są to rzemienie lub paski naturalnej skóry. Ze względu na nierozciągliwość bransoletek skórzanych do ich wykonania używamy zapięć magnetycznych ze stali nierdzewnej.

W męskich bransoletkach skórzanych wykorzystujemy kilka różnych kolorów i rodzajów rzemieni dzięki czemu uzyskujemy bardzo ciekawe wzory. Niektóre bransoletki skórzane są bardzo proste i składają się tylko z jednego rzemienia ale obwijanego wokół nadgarstka kilkukrotnie. Takie proste bransoletki skórzane zazwyczaj są dodatkiem do bardziej wyrazistych bransoletek męskich.

Łap najlepsze okazje i kody rabatowe na swoją skrzynkę e-mail

© Bransoletkowo by Modeshka Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Oprogramowanie sklepu KQS.store