Bransoletki

W naszym sklepie znajdziesz modne wzory bransoletek.

Bransoletki damskie

Bransoletki

Niewiele jest kobiet, które nie posiadają w swojej szkatułce z biżuterią chociaż jednej bransoletki. Nasze bransoletki staramy się projektować tak aby spełniały wymagania i oczekiwania jak największej liczby kobiet. Dlatego w naszej kolekcji znajdziesz bransoletki wykonane z kamieni naturalnych, drewna, metalu, skóry i szkła, a także pereł oraz muszli. Zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt wzorów bransoletek kierując się przy tym dopasowaniem kolorystyki, wielkości oraz materiału.

Bransoletki wykonujemy na bazie gumy silikonowej – są to zazwyczaj bransoletki z koralikami nakładane przez dłoń, sznurka – bransoletki na sznurku są regulowane węzłem, stalowej linki jubilerskiej – ten rodzaj bransoletki posiada zapięcie z regulacją.

Bransoletki z zawieszkami

Niektóre z naszych bransoletek mają możliwość dopięcia dodatkowych zawieszek. Dlatego znajdziesz przy nich konfigurator umożliwiający wybranie rodzaju zawieszki oraz miejsca dopięcia – możesz dopasować bransoletkę do swoich potrzeb.

Bransoletki damskie

Wśród wykonanych przez nas bransoletek damskich znajdziesz szeroki wybór wzorów, które pozwolą Ci wybrać odpowiednią do twojej stylizacji. W doborze bransoletki nie tylko liczy się kolor ale także materiał wykonania oraz jej lekkość. Od Ciebie zależy czy bransoletka ma harmonijnie komponować się z ubiorem czy ma być elementem przełamującym kolorystykę i styl. Bransoletki damskie są indywidualnym wyrazem charakteru, stylu czy humory każdej kobiety. To Ty wybierasz i decydujesz!

Do czego można nosić bransoletkę?

Od kiedy związani jesteśmy z tworzeniem bransoletek nie trafiliśmy na ubiór czy stylizację, do której nie pasowałaby bransoletka! Jest to biżuteria uniwersalna tak jak kolczyki – pasuje zawsze i do wszystkiego. Jedynym ograniczeniem jest wybór wzoru i materiału – nie każda bransoletka pasuje do wybranej kreacji. Dlatego wśród naszych bransoletek znajdziesz wzory delikatne pasujące do ubioru biurowego czy formalnego oraz wzory wybuchające i w przerośniętej formie, które pasują do odważnych stylizacji.

Do formalnych i biznesowych stylizacji proponujemy bransoletki celebrytki oraz wykonane z drobnych kamieni lub kryształków. Są delikatne i subtelne. Nie dominują swoją formą. Nie utrudniają notowania długopisem.

Bransoletki z koralików i kamieni z zawieszkami

Tego rodzaju bransoletki damskie są najczęściej wybieranym produktem w naszym sklepie. Ich największym atutem jest uniwersalność. Te bransoletki pasują niemal do każdego ubioru i stylu. Wykorzystujemy do ich wykonywania koraliki i kamienie o różnych barwach, różnym wykończeniu – błyszczące, matowe, trawione, o różnych kształtach od okrągłych przez oponki na nieregularnych skończywszy, o różnych wielkościach. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi cech możemy tworzyć wzory pasujące do praktycznie każdego stylu i ubioru.

Łap najlepsze okazje i kody rabatowe na swoją skrzynkę e-mail

© Bransoletkowo by Modeshka Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Oprogramowanie sklepu KQS.store